Relacja z warsztatu i marszu Nordic Walking

20 lutego 2016 r. odbyły się IV warsztaty i marsz nordic walking, w których wzięło udział 14 osób a poprowadził je Michał Zarębski – instruktor nordic walking, wicemistrz Polski w nordic walking instruktorów, fizjoterapeuta.

Warsztaty i marsz rozpoczęły się pod Domem Ludowym w Nowym Kocinie a następnie przebiegały leśnymi dróżkami Nowego Kocina. Jest to jedno z urokliwszych miejsc gminy Mykanów. Podczas marszu instruktor na bieżąco instruował i dbał o prawidłowe wykorzystanie kijków nordic walking. Odbył się też krótki wyścig na czas. Marsz przeplatany był ćwiczeniami sprawnościowymi a zakończony został słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez osoby z Kokawy.

Warsztaty i marsz nordic walking odbywają się w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca. Najbliższe odbędą się 5 marca o godz. 15.00, zbiórka przed Domem Ludowym w Nowym Kocinie.

Zapraszamy pasjonatów nordic walking oraz osoby chcące poprawić swoja sprawność fizyczną do

zapisywania się do Klubu Nordic Walking Mykanów. Poniżej link do deklaracji członkowskiej, którą można wysłać internetowo na adres: k.polewski@gmail.com lub osobiście dostarczyć do GOKiS-u.

 

Komentarze są wyłączone.