„Nasze pomysły wspólne działania”

Gminny Ośrodek Kultury realizuje od marca projekt
„Nasze pomysły wspólne działania”, w ramach którego ogłoszono konkurs na dofinansowanie inicjatyw  zgłoszonych przez mieszkańców naszej gminy.  Do I etapu zgłoszono 11 inicjatyw. W czerwcu odbyły się dwudniowe warsztaty dotyczące pisania projektów, po których pomysłodawcy mieli za zadanie opracować swoje inicjatywy w formie projektu. Kolejny etap dotyczył oceny projektów i przygotowanie listytych, które otrzymały dofinansowanie.

W terminie od lipca do końca października realizowane jest
7 inicjatyw w 6 sołectwach naszej gminy.
-w Nowym Broniszewie projekt „Pobaw się ze mną”
-w Mykanowie „II Gminny Festiwal Sportu”
„I Wielkie Grzybobranie”
-w Kokawie „Działanie na rzecz aktywnej integracji wsi   Kokawa „Razem w Kokawie”
-w Grabowej „Gry i zabawy dawniej i dziś”

– w Radostkowie „Szkoło!!! – maluję Cię, maluję Radostków”
-w  Starym Kocinie „Turniej w piłkarzy ki – Złoty Gol”

Komentarze są wyłączone.