Zaproszenie do współpracy

Zaproszenie

„Od diagnozy do strategii – wspólnie budujemy przyszłość gminy”

Gminny Ośrodek Kultury w Mykanowie, Gmina Mykanów i uczelnia wyższa Collegium Civitas z Warszawy zawarły partnerstwo w celu opracowania wspólnie z mieszkańcami Gminy Mykanów Strategii Społeczno – Kulturalnego Rozwoju Mieszkańców Gminy Mykanów na lata 2016 -2020. W jego ramach od 21 do 28 czerwca br. studenci prowadzą badanie opinii mieszkańców we wszystkich sołectwach. Studenci będą realizowali indywidualne rozmowy oraz ankiety. Zwracamy się z prośbą o pomoc w realizacji ich przedsięwzięcia i umożliwienie im przeprowadzenie spotkań i wywiadów.

W ramach prowadzonych badań serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty prowadzone przez wykładowców Collegium Civitas:

23.06.2015 (wtorek) godz. 10.00 – 13.30 warsztat w Gminnym Ośrodku Kultury w Mykanowie z przedstawicielami: szkół i przedszkoli, UG, GOPS-u, GOK-u, radnymi – praca nad misją, wizją i celami.

26.06.2015(piątek) godz. 17.00 – 20.00 warsztat w Gminnym Ośrodku Kultury w Mykanowie zespołu partycypacyjnego ds. opracowania i wdrażania strategii – wypracowanie celów szczegółowych

27.06.2015 (sobota) godz. 15.30 – 17.30 otwarcie w Gminnym Ośrodku Kultury w Mykanowie wystawy prac dzieci pt. „Moje wymarzone zainteresowanie” i spotkanie informacyjne z mieszkańcami dotyczące podsumowania badań.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i współtworzenia strategii.

Plik źródłowy zaproszenie (*.doc)
Plik źródłowy zaproszenie(*.pdf)

Komentarze są wyłączone.