Barwy historii – warsztaty edukacyjne dla młodzieży i dorosłych

Tych którzy lubią i tych którzy jeszcze nie wiedzą, że lubią malować, a także tych, którzy chcieliby sprawdzić czy to coś dla nich, zapraszamy do udziału w warsztatach artystycznych.plakat barwy

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych mieszkających na terenie gmin: Dąbrowa Zielona, Kłomnice, Kruszyna, Miedźno, Mykanów, Rędziny, należących do Lokalnej Grupy Działania „Razem na wyżyny”!

W ramach projektu uczestnicy zapoznają się z wybranymi technikami malarskimi (m. in.  olej, pastel, akryl, akwarela), a następnie wezmą udział w trzech jednodniowych plenerach malarskich na terenie LGD „Razem na wyżyny”

Udział w projekcie jest bezpłatny! Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały oraz transport podczas plenerów (z miejscowości Mykanów)

Więcej informacji i zapisy:
Gminny Ośrodek Kultury w Mykanowie, tel. 34 3740042 e-mail: gok@gokis.lk-studio.pl
Koordynator projektu: Sylwia Kwiecień, tel. 516 052 569

Projekt realizowany jest w ramach operacji: „Barwy historii” – organizacja warsztatów edukacyjno-artystycznych dla młodzieży i dorosłych z terenu LGD „Razem na wyżyny”.

loga pasek lgd

Projekt współfinansowany jest  ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – „Małe projekty” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Komentarze są wyłączone.