Odkręć się na innych!

Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych, polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Jedna zakrętka niewiele znaczy, lecz kilka ton może za sponsorować wózek inwalidzki czy rehabilitację dla potrzebujących. Dlatego, Klub Wolontariatu przy GOK-u w Mykanowie w szkołach, sklepach czy urzędach wystawił oznaczone pudełka do których każdy z nas może wrzucić mały gest-zakrętkę.zbiórka do BIMU

Zakrętki przekazane będą osobom, które za pośrednictwem organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń) zbierają środki na leczenie (zebrany towar sprzedawany jest firmie recyklingowej, która zakupione nakrętki przerabia na surowiec wtórny). Uzyskane w ten sposób środki finansowe zostaną przekazane na leczenie, rehabilitację i sprzęt specjalistyczny.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zakrętek, proszone są o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Formularze należy wysłać /przynieść do Gminnego Ośrodka Kultury w Mykanowie, ul. Samorządowa 1A 42-233 Mykanów, e-mail: gok@gokis.lk-studio.pl (w tytule maila prosimy wpisać: zbiórka zakrętek)

Uwaga! Zebrane zakrętki możemy przekazać jedynie tym osobom, które są podopiecznymi organizacji (stowarzyszeń, fundacji) i za ich pośrednictwem zbierają środki na leczenie/rehabilitację.

Więcej informacji: Magdalena Majewska tel. 600 214 945; Sylwia Kwiecień tel. 516 052 569

Komentarze są wyłączone.