Dołącz do „Pasjonady”!

Za nami spotkania informacyjne w ramach „Pasjonady”. Krystalizują się grupy zainteresowań w których będziemy dalej pracować.
W każdej chwili można jeszcze do nas dołączyć!

spotkania informacyjne pasjonada (1024x725)

Pierwsze działania realizuje m. in. grupa rękodzieła, której członkinie uczestniczyły w pokazie decoupage’u przeprowadzonym przez p. Annę Cebulę.
Decoupage to technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (drewno, metal, ceramika, szkło itp.) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej, a następnie pokryciu go kilkoma warstwami lakieru tak, by  powierzchnia ta wyglądała na pomalowaną.
Wszystkich zainteresowanych tą techniką zapraszamy na następne spotkanie, które odbędzie się 18 marca 2014 r. o godz. 17.00 w sali Urzędu Gminy Mykanów (pomieszczenie AA – wejście od strony parkingu przy kościele). Podczas spotkania uczestnicy będą ozdabiać butelki, deseczki, pojemniki itp.
Każdy z uczestników proszony jest o przyniesienie własnego  przedmiotu do ozdobienia oraz płaskiego, szerokiego (2-3 cm) pędzelka.
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Mykanowie, tel. 34 3740042

 

Galeria zdjęć ze spotkania dostępna jest po kliknięciu na zdjęcie:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

2 myśli nt. „Dołącz do „Pasjonady”!

  1. jak zwykle te same osoby…czy ktoś tu widzi kogoś oprócz pracowników goku? same starsze osoby, które muszą robić takie bzdury , żeby nie było że w tym goku już nic się nie dzieje…NIC!!

  2. zorba już od dawna w czewie. orkiestra i mażrety w remizie.To najsmutniejszy dom kultury w powiecie. konkurs na dyrektora powinien odbywać się cyklicznie .tak jest w innych miastach i wsiach. dopóki rządzi nim jedna rodzina dopóty będą tam jedynie szkolenia.