Tancerze z Mykanowa na PODIUM całego cyklu GRAND PRIX POLSKI 2012


Klub Tańca Towarzyskiego ZORBA Mykanów jest reprezentowany przez wielu utalentowanych tancerzy występujących na terenie całego kraju. Po ostatnim turnieju Finałowym Grand Prix Polski wyniki zostały podsumowane i okazało się że Mateusz z Izą reprezentujący Klub ZORBA Mykanów są na podium tej rywalizacji, zdobywając 3 miejsce !!! W Naszych szeregach mamy bardzo dużo uzdolnionych dzieci i młodzieży. Ćwiczą, trenują, jeżdżą na obozy taneczne i szkolenia. Swoje umiejętności sprawdzają na Turniejach Tańca. Jak widać nie tylko duże aglomeracje dają możliwości rozwoju. Mykanów pojawia się wśród takich miejscowości jak Warszawa, Szczecin, Białystok, Lublin.

Nasi tancerze Mateusz Szczepaniak i Iza Borecka są również aktualnymi Mistrzami Polski Południowej w stylu standardowym oraz Mistrzami Okręgu Śląskiego na 2012 rok. W kategorii 16-18 lat Mistrzami Polski Południowej w stylu tańców latynoamerykańskich zostali Patryk Górski i Dominika Dana zdobywając w pięknym stylu pierwsze miejsce zaś w rywalizacji tańców standardowych trzecie miejsce czyli II Vice Mistrzostwo wytańczyli Łukasz Szmulka i Marta Nagórska tancerze mykanowskiej ZORBY. Na Mistrzostwa Polski Południowej z Naszego Klubu ZORBA Mykanów zakwalifikowało się aż 9 par (przy czym cała reprezentacja Okręgu Śląskiego liczyła 28 par) co jest absolutnym rekordem jeżeli chodzi o ilość par z jednego Klubu!!! Dla porównania z Częstochowy i okolic z pozostałych Klubów zakwalifikowało się w sumie tylko dwie pary za wszystkich Klubów. Już sam start na tych Mistrzostwach był nagrodą ponieważ mogło jechać maksymalnie 5 NAJLEPSZYCH par z każdej kategorii wiekowej z każdego Okręgu.
Z Naszej strony kierujemy ogromne podziękowania dla tancerzy za zaangażowanie oraz dla rodziców tancerzy i Gminnego Ośrodka Kultury oraz władz i tych wszystkich którzy przyczyniają się do rozwoju Naszych podopiecznych.
Bardzo DZIĘKUJEMY !!!
Trener KTT ZORBA – Marcin Kiszteliński

A poniżej fotka z ostatniego Turnieju z Mikołowa:
Od lewej: Wiktor Paulina 3 miejsce na 18 par kategoria B Latin, Jaś Paula 2 miejsce na 9 par kategoria 14-15 lat klasa C, Kamil Marta 1 miejsce na 13 par, Konrad Ania 1 miejsce na 5 par w klasie A i tylko jedno podium dzieli ich od klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej.Cztery pary wystartowały i cztery pary uplasowały się w swoich kategoriach na podium !!!

oraz Patryk Górski i Dominika Dana, Mateusz i Iza z trenerem na Mistrzostwach Polski Południowej

Łukasz Szmulka i Marta Nagórska w podczas ‚lotu’ w quickstepie 🙂 Mistrzostwa Polski Południowej

oraz Nasi młodsi tancerze Kacper Marszałek i Kinga Łągiewka Półfinaliści Mistrzostw Polski Południowej !

Komentarze są wyłączone.