Gitarzyści z GOK-u zagrali po raz drugi

W Gminnym Ośrodku Kultury prowadzona jest nauka gry na gitarze. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży zainteresowanych rozwojem swojego talentu muzycznego, jak również realizowaniem swoich marzeń i zamiłowań. Podjęte działanie ma na celu zdobycie nowych umiejętności przez młodych ludzi i umożliwienie im aktywnego uczestnictwa w kulturze muzycznej.
Prowadzona jest nauka i ćwiczenia z zakresu: podstawowej wiedzy o gitarze, koordynacji pracy lewej i prawej dłoni, czytania i grania z nut, chwytów akordowych, grania wybranych melodii.
Lekcje indywidualne, 1 godz. lekcyjna tygodniowo, prowadzone są od stycznia 2011 roku przez Pana Marka Zyskowskiego.
W dniu 30 czerwca 2012 r. w sali widowiskowej GOK-u odbył się drugi popis uczniów, w którym udział wzięli: Sonia Szczypiór, Mateusz Koćwin, Weronika Bielecka, Klaudia Nabiałczyk, Mikołaj Gruszczyński, Michał Skoczylas, Aleksandra Chudzicka, Łukasz Skoczylas, Patryk Świąć, Krzysztof Magdziarz.
Młodzi gitarzyści pokazali duży talent muzyczny i dzięki pracy włożonej w granie w ciągu roku poradzili sobie wspaniale z wybranym repertuarem, spotkając się z wielką aprobatą publiczności, która w tym roku bardzo dopisała.
Na zakończenie główny animator Pani Elżbieta Janas wraz z Panem Markiem Zyskowskim wręczyli uczestnikom dyplomy za uczestnictwo w zajęciach.

Komentarze są wyłączone.