Posmakujmy życia z pasją!

Miesiąc czerwiec w GOK-owskim „Kalendarzu Przełamującym Schematy” poświęcony jest pasji żeglarskiej. Główny bohater miesiąca – Pan Marek Mąkowski wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Mykanowie, mają przyjemność zaprosić społeczność naszej gminy do wzięcia udziału w warsztatach żeglarskich. Warsztaty będą świetną okazją do połączenia przyjemnego wypoczynku na świeżym powietrzu z możliwością zapoznania się z podstawami sztuki żeglarskiej.

Wspomniane warsztaty odbędą się na zalewie w Ostrowach nad Okszą (gmina Miedźno) w dniach:

11 czerwiec (sobota), godzina 14-18

19 czerwiec (niedziela), godzina 11-15

Do posmakowania żeglarskiej pasji zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Mykanów a w szczególności dzieci i młodzieży wraz z ich opiekunami (rodzice/dziadkowie). Udział w warsztatach żeglarskich oraz przejazd autokarem z Mykanowa nad zalew w Ostrowach i z powrotem są bezpłatne!

Przygotowany na dwa wyjazdy autokar może pomieścić ok. 50 osób dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisanie się na wyjazd. Swoją chęć udziału w warsztatach można zgłosić bezpośrednio w GOK-u w Mykanowie w pokoju nr. 5, bądź telefonicznie; numer telefonu: 034 374 00 42

W dniu 11 czerwca (sobota) wyjazd autokaru spod GOK-u w Mykanowie o godzinie 14, natomiast w dniu 19 czerwca (niedziela) wyjazd autokaru spod GOK-u w Mykanowie o godzinie 11:00.


Serdecznie zapraszamy do posmakowania czerwcowej pasji!!!


Komentarze są wyłączone.