Portal informacyjno-komunikacyjny

Dnia 14.09.2010r. (wtorek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Mykanowie odbyło się kolejne spotkanie dotyczące omówienia zagadnień związanych z projektem internetowego portalu informacyjno – komunikacyjnego.
Mamy przyjemność poinformować, że do grona osób zaangażowanych w prace nad tworzeniem portalu dołączyła Pani Grażyna Ordon – socjolog z Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.


Tematem spotkania było omówienie następujących kwestii:
– ocena przygotowanego kwestionariusza ankiety (opinie i uwagi na jego temat)
– ustalenie sposobu dobrania próby badawczej – czyli osób, do których zostanie skierowana ankieta z prośbą o jej wypełnienie.


Aktualnie, zespół pracujący nad projektem portalu zajmuje się dopracowaniem kwestionariusza ankiety, aby jego ostateczna forma mogła zostać wkrótce oddana do druku. Ponadto określono grupę osób, które zostaną poproszone o wypełnienie ankiety.

O terminie i dokładnej godzinie kolejnego spotkania w sprawie projektu portalu będziemy informować na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury. Chcielibyśmy przypomnieć, że serdecznie zapraszamy na spotkania wszystkich zainteresowanych współtworzeniem portalu internetowego.


Więcej informacji pod numerem telefonu 34 3740042, portal@gokis.lk-studio.pl
Krzysztof Gmerek – koordynator prac nad projektem

6 myśli nt. „Portal informacyjno-komunikacyjny

  1. Mam nadzieję, że ten portal będzie cieszył się większym zainteresowaniem niż forum, na którym praktycznie nic się nie dzieje.

  2. Proponuję przy okazji powstawania tego portalu pomyśleć o rozstrzygnięciu odwiecznego sporu na temat nowego loga GOKu:)

  3. Wszystkich zainteresowanych portalem internetowym prosimy o podzielenie się z nami Waszymi pomysłami dotyczącymi tego jak powinien wyglądać portal, jakie treści powinien zawierać, aby był dla Was atrakcyjny. Czekamy na Wasze pomysły ponieważ tylko wspólnie możemy stworzyć coś naprawdę fajnego!!!:)
    Swoje pomysły, sugestie, rady przesyłajcie na adres: portal@gokis.lk-studio.pl

  4. „Wiara czyni cuda” To nie prawda. Cuda czynią ludzie, którzy nie utracili wiary:)

  5. Jeżeli ten portal powstanie to musicie się liczyć z tym, że ludzie będą komentować i te komentarze nie będą wszystkie miłe i pozytywne. Jestem przekonany, że krytyki też będzie sporo