Turniej Wolfenstein Enemy Territory – 27.06.2009

27 czerwca Gminny Ośrodku Kultury w Mykanowie zamienił się w wirtualne pole bitwy. Na Sali widowiskowej rozegrał się turniej gry komputerowej Wolfenstein – Enemy Territory. Wolfenstein – ET jest darmową grą akcji/FPS, osadzona w realiach II wojny światowej, dedykowaną wyłącznie rozgrywce wieloosobowej w sieci Internet i w sieci lokalnej.
Turniej powstał z inicjatywy Michała i Konrada Brewczyńskich, który zorganizował GOK Mykanów. W rozgrywkach off-line uczestniczyło wiele grup, natomiast do finału zakwalifikowały się 4 „team’y”, których klasyfikacja przedstawia się nastepująco:

 

III miejsce: „EverLast” w składzie Mateusz Włodarczyk „zboczona MROWKA Z”, Dawid Nabiałczyk „NoSwear” i Damian Włodarczyk „Lexmaster”.
II miejsce: „SS Borowno” w składzie Stanisław Joński „St4h”, Piotr Kowalczyk „Diablo” i Mariusz Radecki „P@pug”.

I miejsce: „Veni Vidi Vici” w składzie Konrad Brewczyński „Brewka”, Patryk Kostrzewa „Patryska” oraz Karol Szymanek „Kar0”

 

Kilka zdjęć z turnieju

 

 
 
 

 

13 myśli nt. „Turniej Wolfenstein Enemy Territory – 27.06.2009

  1. Może kolejny turniej zorganizują w jakieś wyścigi samochodowe typu NFS Underground??

  2. Nastepny będzie jak będą chętne osoby, które będą chciały taki turniej przy pomocy GOK-u zorganizować. Trzeba wykazać się inicjatywą i wtedy będzie realny każdy turniej :).
    Rozgrywki ET były organizowane z paroma osobami z gminy Mykanów, które zajeły się jego współorganizacją.